^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zapraszamy Rodziców z dziećmi 6-7 letnimi na spotkanie informacyjne, 24 lutego 2016r. o godzinie 17.30.

Zajęcia rewalidacyjne

Nasza szkoła organizuje i prowadzi dla uczniów klas 1-6 zajęcia rewalidacyjne, które prowadzone są przez specjalistów (pedagogów wspierających). Każdy uczeń, który posiada orzeczenie o kształceniu specjalnym ma możliwość uczestniczenia w takich zajęciach zgodnie z zaleceniami zawartymi w swoim orzeczeniu. Specjalista opracowuje indywidualny plan pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia w oparciu o zalecenia Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej.

Zajęcia rewalidacyjne obejmują zestawy ćwiczeń kształtujących:

• koordynację wzrokowo- ruchową
  • koordynację oko- ręka
  • analizę i syntezę wzrokową
  • analizę i syntezę słuchową
  • orientację przestrzenną
  • koordynację dotykową
  • orientację w schemacie własnego ciała
  • ćwiczenia usprawniające kończyny górne- motoryka mała
  • ćwiczenia usprawniające motorykę dużą
  • grafomotorykę

Odliczanie